افزایش درآمد برنامه نویسی

این مقاله برای دوستانی که درآمد برنامه نویسی از کاری ثابت و یا روی غلتک افتاده دارند ولی می‌خواهند بدون لطمه وارد شدن به کار اصلی‌شان درآمد برنامه نویسی خود را افزایش دهند، تحقیق و نوشته شده است.

هم‌چنین هر شخص دیگری که دارای شغلی ثابت و پرمشغله است ولی می‌خواهد با استفاده از روش‌های جانبی و غیر وقت گیر، افزایش درآمد داشته باشد، می‌تواند از بخش اول این مقاله و برخی از بخش‌های بعدیِ این مقالات استفاده کند.

از درآمد برنامه نویسی خوب به در آمد برنامه نویسی عالی!

باید قبول کرد که در اکثر نقاط دنیا درآمد برنامه نویسی زیاد است و برنامه‌نویسان کامپیوتری بسته به مهارتشان می‌توانند زندگی خوبی برای خود فراهم کنند.

بااین‌همه در کشور ما اوضاع کمی فرق می‌کند و افرادی از مشاوران یا مهندسان برنامه نویسی کامپیوتری هستند که احتیاج شدید دارند که در کنار شغل دائمی خود از راه‌های فرعی نیز درآمد دوم یا سومی داشته باشند.

برخی از آن‌ها هم شاید به فکر بازنشستگی زود هنگام و یا تقویت استقلال مالی باشند و این فکر می‌تواند نیروی محرکه‌ی آن‌ها برای تلاش، جهت افزایش درآمدهای جانبی در کنار درآمد برنامه نویسی دائمی برای آن‌ها باشد.

روش اول برای کسب در آمد جانبی برای یک برنامه نویسِ شاغل، سرمایه گذاری است.

شاید بگویید: این را که خودم می‌دانم و معلوم است.

لطفاً بدگمان نشوید، ما در این مقاله چند سرنخ در مورد این‌که یک برنامه نویس شاغل چطور باید سرمایه‌گذاری کند و چه نوع سرمایه‌گذاری برای وقت، حوصله، روحیه و شرایط کار تمام وقت برنامه نویسان مناسب‌تر است را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

سرمایه‌گذاری برنامه نویسان چه نوعی از سرمایه گذاری باید باشد؟

اگر شما مثلاً برنامه نویس دیجی کالا هستید یا در شرکتی معتبر در یکی از رشته‌های برنامه نویسی کامپیوتری کار می‌کنید و می‌خواهید از طریق سرمایه‌گذاری به درآمد خود در کنار کار اصلی و فعلی‌تان اضافه کنید، باید سه موضوع مهم را بخصوص در دروان بحران اقتصادی در نظر بگیرید و مطمئن شوید که سرمایه گذاریِ موردِ نظر شما این سه جنبه را دارد یا خواهد داشت:

درآمد برنامه نویسی روش‌های جانبی

برای دسترسی عضو شوید

«پلن اول اشتراک ویژه» 

افزایش مهارت و درآمد بیزنس‌ها 

مشاهده‌یِ  30 مقاله‌ی کاملاً اختصاصی

فقط 20 هزار تومن 

همیشه برای ورود به سایت از ایمیلی که با آن ثبت نام کرده‌اید استفاده کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 11 =