در باره آنلاین محتوا

آنلاین محتوابه «آنلاین محتوا» خوش آمدید. این وب سایت منبع شماره‌ی یک به منظور تولید محتوا و تهیه‌ی محصولات سفارشی آموزشی برای افزایش درآمد مشاوران، مربیان، کوچ‌ها و منتورهای محترم در قالب‌های مختلف نوشتاری (کتاب، مقاله، سخنرانی و…) است.

وب‌سایت آنلاین محتوا با حفظ همه‌جانبه‌ی حریم خصوصی و پشتیبانی، اقدام به تولید تخصصی‌ترین محتواهای سفارشی برای شما مشاوران و مربیان عزیز و علاقه‌مندانِ مهارت‌های مالی می‌کند.

من در این وب‌سایت، تخصص و علاقه‌ی خود را علاوه بر خلق محتواهای سفارشی شما، در بخش مقالات رایگان و اشتراک ویژه‌ی وبلاگ آنلاین محتوا و نیز در محصولات دانلودی فروشگاه متجلی می‌کنم.

امیدوارم اکنون و پس از یک دهه فعالیت محتوایی تجاری، و سال‌ها فعالیت غیر تجاری، همان‌قدر که از عرضه‌ی این خدمات به شوق می‌آیم، پسند شما را نیز به دست بیاورم.

با بهترین آرزوهای قلبی برای تمامی مشاوران، مربیان، کوچ‌ها و  کسانی که برای زندگی بهتر و انسانی‌تر می‌کوشند.

مدیریت وب‌سایت آنلاین محتوا

پایبندی به

سنگ تمام گذاشتن برای مشاوران و مربیان محترم برخی بیزنس‌ها!

خدمات ارائه‌شده در وب‌سایت آنلاین محتوا

1- عضویت اشتراک ویژه (پلن دوم) از طریق کلیک بر روی گزینه‌ی (اشتراک ویژه) در صفحه‌ی اصلی وب‌سایت و واریز مبلغ تعیین شده از درگاه اینترنتی بانکی این وب‌سایت که باعث خواهد شد علاوه بر مقالات رایگان، به حداقل، سه تا شش مقاله‌ی جدید یا پادکست در هر ماه، هر مقاله یا پادکست  750 تا 1500 کلمه، جمعاً حداقل 4500 کلمه مطلبِ جدید در هر ماه، (علاوه بر مقالات پولیِ قبلی)، دسترسی داشته باشید. مقالاتی کاملا کاربردی و تخصصی و مفید برای تمامی مشاوران و مربیان بیزنس‌های مختلف و علاقه‌مندان مهارت‌های مالی برای افزایش درآمد و مهارت آن‌ها.

2- ورود به گزینه‌ی (فروشگاه) از صفحه‌ی اصلی وب‌سایت و افزودن محصولات دانلودی به سبد خرید و واریز مبلغ تعیین‌شده از طریق درگاه اینترنتی بانکی وب‌سایت و دانلود فوری محصول پس از آن.

3- دادن سفارش تولید محتوای اختصاصی برای مشاوران و مربیان بیزنس‌های مختلف از طریق انتخاب گزینه‌ی (پشتیبانی و تحویل محتوا) در صفحه‌ی اصلی وب‌سایت و نوشتن جزییات سفارش تولید محتوا از طریق تیکت. پس از پاسخِ مدیریت وب‌سایت از طریق رد و بدل شدن تیکت در بخش گفته‌شده، کاربر طبق میل خود و توافق قبلی با مدیر سایت، انتخاب پلن سوم و یا پلن چهارم از گزینه‌ی (اشتراک ویژه) در صفحه‌ی اصلی وب‌سایت را انجام داده  و مبلغ درج‌شده در قسمت پلن‌های اشتراک ویژه  از طریق درگاه اینترنتی بانکی را واریز می‌کند و در موعد توافق‌شده در تیکت‌ها، محتوای سفارشی خود را از قسمت (پشتیبانی و تحویل محتوا) دریافت می‌کند.

4- مقالات یا پادکست‌های مبتنی بر آموزش افرایش درآمد کسب‌و‌کارهای مختلف (واقعاً کاربردی) در بخش پلن دوم اشتراک ویژه.

ایمیل: info@onlinemohtava.ir
support@onlinemohtava.ir