وبلاگ آنلاین محتوا

وبلاگ آنلاین محتوا ثمره‌ی سال‌ها نیاز به وجود مطالب واقعا کاربردی و تخصصصی در زمینه‌ی افزایش مهارت‌های مختلف مشاوران و مربیان محترم بیزنس‌های متفاوت است.

در وبلاگ آنلاین محتوا به چه مسائلی بیشتر خواهیم پرداخت؟

اغلب مطالب وبلاگ آنلاین محتوا ثمره‌ی سال‌ها تجربه و کار شبانه‌روزی در زمینه‌ی تولید محتوای تخصصی برای مربیان و مشاوران بیزنس‌های مختلف است و این رَوند همچنان ادامه خواهد داشت.

در وبلاگ آنلاین محتوا مقالاتی به‌روز درباره‌ی افزایش توانایی‌ها، مهارت‌ها، موتیواسیون و اطلاعات مربیان و مشاوران عرضه خواهد شد.

اغلب این مطالب از قسمتاشتراک ویژه (پلن دوم)قابل دسترسی خواهند بود.

مواردی مانند افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در سمینارها و کارگاه‌های آموزشی، افزایش فروش محصولات مشاوران و مربیان محترم بیزنس‌ها، چگونگی تولید محتوای پرفروش و جذاب، نحوه‌ی برخورد با مسائلی که در مشاوره‌های خصوصی یا عمومی پیش می‌آیند؛ نحوه‌ی برخورد با مسائل مختلف و حساس و غیرمترقبه‌ای که امکان دارد در هر سخنرانی، کارگاه و وبینار مشاور یا مربی پیش بیاید؛ ازجمله دیگر مواردی هستند که در وبلاگ آنلاین محتوا در ابعادی کاملا تخصصی و با دقت تمام به آن‌ها پرداخته می‌شود.

چرا باید مطالب وبلاگ آنلاین محتوا را خواند؟

وبلاگ آنلاین محتوا از یک ضرورت پدید آمده و شروع کار آن اتفاقی نیست.

در زمان ما ادامه‌ی کار مشاوران و مربیان بیزنس‌ها مستلزم تلاشی تخصصی‌تر و هوشمندانه‌تر است. اگر موضوع رکود اقتصادی نیز در میان باشد؛ این تلاش باید مضاعف نیز بشود.

اگر به نمونه‌های جهانی این موضوع بنگرید؛ خواهید دید که مشاوران و مربیان بزرگی همچون «برایان تریسی»، «آنتونی رابینز» «جک کنفیلد» و بسیاری دیگر از مربیان سطح اول جهان، دارای تیمی بزرگ از پشتیبانی متنوع محتوایی هستند. (لینک تیم 16 نفره‌ی برایان تریسی)

وقتی این سخن را مطرح می‌کنیم نباید چنین به نظر برسد که می‌خواهیم ادعا کنیم که مثلا کتاب‌های برایان تریسی همگی توسط شخص دیگری نوشته شده است؛ اما بایدبدانید که تلاش اشخاص دیگر به اندازه‌ی خود تلاش برایان تریسی در شکل گرفتن کتاب‌ها، سخنرانی‌ها، و سمینارهای او مؤثر یوده است.

این کسان دیگر، نویسندگان و متخصصانِ در سایه‌ی هر مربی بزرگ و موفق هستند. این وبلاگ نیز در  چنین حالتی فعالیت می‌کند.

این موضوع، مختص برایان تریسی نیست و اکثر مشاوران و مربیان در سطح جهان و سطوح پایین‌تر، تیم یا فردی را به عنوان پشتیبانی محتوا انتخاب می‌کنند؛ زیرا بدون این کار ،امکان رشد برای مربی یا مشاور مذکور وجود نخواهد داشت.

آیا به این موارد اندیشیده‌ایم؟

  • یک مشاور یا مربی بیزنس در هفته چند مقاله می‌تواند بنویسد؟
  • چه مدت وقت برای فکر کردن و طراحی محصولات آموزشی دارد؟
  • چقدر زمان برای نوشتن کتاب‌های خود خواهد داشت؟
  • اگر هم همه‌ی این کارها را انجام دهد، چه وقت می‌تواند به ارتقای مهارت‌های شخصی خود بپردازد؟!
  • یک مربی یا مشاور باید به چند زبان مسلط باشد؟ اگر چندان مسلط نباشد باید چه کند؟ اگر ایده‌ای عالی و کاربردی داشته باشد چه؟

تمامی این مسائل و بسیاری موارد دیگر در مقاله‌های رایگان و غیر رایگان وبلاگ آنلاین محتوا دقیقا موردبررسی قرار می‌گیرند و راه‌کارهایی در مورد آن‌ها آموزش داده می‌شود.

هم‌چنین، محصولات فروشگاه وب‌سایت «آنلاین محتوا» از یک تا حداکثر سه ماه در فروشگاه باقی خواهند ماند و فروش آن‌ها دارای محدودیت زمانی است.

این محصولات دانلودی، مانند مقالات اشتراک ویژه که در وبلاگ منتشر خواهند شد در سطحی پرحجم‌تر، شامل مطالبی با تنوع موضوعی در زمینه‌های مهارت‌های عمومی مشاوره و مربی‌گری. افزایش درآمد، افزایش هنرجو، ارتقای کیفیتِ دوره‌ها،سمینارها، وبینارها، متدهای تدریس، نحوه‌ی پاسخ‌گویی به سوالات هنرجویان و ارتقای مهارت‌های عمومیِ مشاوره و مربی‌گری و نیز مطالبی اختصاصی درباره‌ی مربیان و مشاوران رشد فردی- موفقیت- سخنرانی-مذاکره- روانشناسی- خانواده و برخی زمینه‌های دیگر خواهند بود.

در یک جمع‌بندی مختصر، هدف وبلاگ آنلاین محتوا ارتقای توانایی‌های مربیان و مشاوران محترم بیزنس‌های مختلف در راستای کمک به آن‌ها جهت افزایش درآمدشان است.

رشد آنلاین محتوا وابسته به رشد مشاوران، مربیان و مخاطبانش خواهد بود.

امیدواریم شما نیز یکی از اعضای اشتراک ویژه برای تعقیب مطالب کاربردیِ این وبلاگ باشید. با سپاس.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 3 =